digitalmotive.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Gdy Zło Jest Dobrem / Wrong Is Right (1982) ...dodany: 24/11/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
24/11/2011
Wyświetleń:
1995
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Popularny reporter i komentator telewizyjny, Patrick Hale, odwiedza Bliski Wschód, by spotkać się z królem Ibn Awadem (Ron Moody). Władca jest jego bliskim przyjacielem, który podejrzewa, że prezydent USA (George Grizzard) przygotowuje zamach na jego życie. Znajdujący się w niebezpieczeństwie Awad ucieka się do współpracy z terrorystami. Planuje dostarczyć im ładunki nuklearne, które mają zostać wystrzelone w kierunku Izraela i Nowego Jorku. Hale mimowolnie dostaje się w sam środek historii szpiegowskiej, stanie też w obliczu realnego zagrożenia wybuchu międzynarodowego konfliktu. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki Charlesa McCarry'ego pt. The Better Angels, Wrong is Wright. Reżyser Richard Brooks jest laureatem Oscara za Elmer Gantry. W postać Patricka Hale'a wcielił się Sean Connery, znany widzom jako sześciokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda oraz zdobywca Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy w Nietykalnych.


Gdy Zło Jest Dobrem / Wrong Is Right (1982) ...dodany: 24/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18219 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze digitalmotive.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis digitalmotive.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Shuujin Riku | The Sinner - Season 2 | 我叫MT标准版