digitalmotive.info

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Prawda czy fikcja? - Ufododany: 14/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
14/03/2010
Wyświetleń:
2243
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Taśmy wideo i zdjęcia obfitują w zapisy przedstawiające ogromne świecące dyski unoszące się nad ziemią. Każdego roku miliony ludzi twierdzą, że zostały porwane przez obcych. Czy kosmici szykują jakiś spisek? Czy latające spodki traktują naszą planetę jak międzyplanetarny przystanek? A może po prostu oglądamy za dużo filmów z gatunku science fiction? Wraz z astronomami, psychologami i ekspertami z dziedziny zjawisk paranormalnych spróbujemy wnikliwie zbadać dowody tak, aby nadać im naukowy charakter.


Prawda czy fikcja? - Ufododany: 14/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:45 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze digitalmotive.info. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis digitalmotive.info nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    Responder | Peppermint openload | Beauty And The Beast 1991 1080p BluRay x264 AAC 5 1 POOP